
Труба для теплої підлоги Giacomini "Giacotherm" PE-RT 16х2.0
33,50 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16644
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
Труби для теплої підлоги Джакоміні це безперечно найвищої якості труби італійського виробництва. Виготовляються з дотриманням Європейських стандартів безпеки та екологічності відповідно до стандартів ISO 15875, а також DIN 4726. Виконані зі зшитого поліетилену з використанням сучасного матеріалу силану, використовують як у опалення так і в системі охолодження для розподілу потоку води. Завдяки тому, що труби Giacomini виробляють за допомогою методу екструзії, внаслідок чого труба стійка до корозійних процесів. Також важливою рисою цієї труби є висока еластичність і міцність, та її підвищена гладкість убереже від утворення відкладень і наростів. Усі труби джакоміні проходять ряд тестів на екологічність та безпеку. Випускаються у великому метражі цілих бухт 240 - 600 метрів, що дає змогу їх укладати у великих приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giacomini |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для теплої підлоги, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид зшитого поліетилену | PE-RT |
- Ціна: 33,50 ₴/м






