Willer IV50DR Brig - плоский електричний водонагрівач з внутрішнім баком з нержавіючої сталі AISI316 (відрізняється більш високою антикорозійною стійкістю порівняно з поширеною AISI304). Мінімальна глибина вироби (260-295 мм з урахуванням монтажних планок) дозволить встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах. В бойлер Willer IV50DR Brig встановлені два "сухих" нагрівальних елемента потужністю 1000 Вт кожен. Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно збільшує їх довговічність та економічність.
Нержавіюча сталь AISI316 - це стійкий до процесу корозії сплав, що містить не менше 17% хрому і з низьким вмістом вуглецю. Високий вміст хрому в сплаві забезпечує високу стійкість до процесу корозії. За своїм складом нержавіюча сталь AISI316 нагадує більш поширену AISI304, збагачену молібденом. Молібден - один з небагатьох легуючих елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сплаву, а також корозійну стійкість.
Нержавіюча сталь AISI316 проявляє високу стійкість в агресивних середовищах: морська вода, водопровідна вода з вмістом хлору. Використовується при виготовленні елементів конструкції в кораблебудуванні. Нержавіюча сталь, з якої виготовлені внутрішні баки бойлера IV50DR Brig має відмінні антикорозійні властивості і механічну міцність. Ця сталь повністю відповідає гігієнічним вимогам, тому зазвичай використовується у харчовій, фармацевтичній та медичній сфері. А завдяки своїм покращеним антикорозійним властивостям ця нержавіюча сталь використовується навіть для роботи у розчинах більшості кислот. З усіх сталей 300-ї серії марка AISI316 є найбільш корозійностійкою та стійкою до зовнішніх та хімічних впливів.
Ключові особливості бойлерів Willer серії Brig:
-
Внутрішній бак з нержавіючої сталі марки AISI316, яка має найкращі антикорозійні властивості порівняно з поширеною AISI304
-
Для максимального захисту в бойлер встановлено два захисні магнієві аноди максимально допустимого розміру, по одному в кожному баку
-
Нова механічна панель керування з двома кнопками керування нагрівальними елементами. Ергономічна ручка дозволяє плавно регулювати температуру нагрівання води у бойлері. Доступні температурні режими: "off", "min", "eco", "max"
-
Два незалежні захищені (сухі) нагрівальні елементи по одному в баку, кожен включається окремою кнопкою. Доступні режими потужності: 1,0 кВт; 2,0 кВт
-
Теплоізоляція забезпечується кулею якісного щільного пінополіуретану товщиною 20 мм.
-
Підвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозахист)
-
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою багатофункціонального запобіжного клапана.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 13.5 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 435 мм |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 260 мм |
- Ціна: 10 859 ₴










