Опис товару:
Накопичувальний настінний електроводонагрівач Gorenje GBF80V9 придатний для використання в малогабаритних приміщеннях завдяки витягнутому компактному дизайну (діаметр корпусу — 454 мм), має 80-літровий сталевий резервуар з емалевим покриттям. Максимальна температура води, яка здатна забезпечити ця модель за 4 год 20 хв, становить 75 °C. Водночас вона використовує два незалежні ТЕНи «сухого» типу сумарною потужністю 1,4 кВт (по 0,7 кВт кожен). На окрему увагу в Gorenje GBF80V9 заслуговують зручна панель керування з механічним терморегулятором і захисний магнієвий анод.
ЯК ЗАКАЖАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Країна виробник | Словенія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 775 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 9 384 ₴


