Плоский бойлер Willer EVH50DRI Libra з електронною панеллю управління і сухими нагрівальними елементами. Мінімальна глибина вироби 310мм з урахуванням монтажних планок дозволить встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах, а конструкція водонагрівача дозволяє встановлювати водонагрівач і вертикально, і горизонтально.
Бойлер Willer EVH50DRI Libra обладнаний інноваційної електронною панеллю управління з вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї відображається температура води в бойлері. При налаштуванні за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї відображається вибрана температура нагріву води. Панель управління дозволяє включати наступні режими потужності: 1200 Вт (працює один ТЕН) і 2000 Вт (працюють обидва Тена).Внутрішні баки виготовляються з високоякісної сталі товщиною 1,8 мм Внутрішня поверхня бака покрита шаром захисної титанокварцевой емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковою термообробкою при температурі, близької до 1000°С. Для додаткового захисту від корозії в кожен внутрішній бак встановлені два захисних магнієвих анод збільшеного розміру.
В бойлерах Willer EVH50DRI Libra встановлені два "сухих" нагрівальних елемента потужністю 1200 Вт 800 Вт. Тени розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно збільшує їх довговічність та економічність.
Особливості бойлерів Willer серії Libra:
-
Сучасна електронна панель керування водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для відображення температури
-
Два сухі ТЕНи потужністю 2000 Вт швидко забезпечать вас гарячою водою
-
Індикація підключення до електромережі, стану нагрівання та вибраного режиму нагрівання води. Можливість вибору користувачем потужності 1200 Вт або 2000 Вт однією кнопкою
-
Високоякісна титанокварцова емаль забезпечує захист внутрішніх баків від корозії. Додатковий захист забезпечують два захисні магнієві аноди, які встановлені в кожному баку.
- Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно подовжує термін служби водонагрівача
- Захист від надлишкового тиску, подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозапобіжник) для безпечного користування
- Універсальне розташування водонагрівача: горизонтально або вертикально
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 25.9 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 8 539 ₴











