Плоский бойлер Willer LIBRA з електронною панеллю керування і сухими нагрівальними елементами. Мінімальна глибина виробу 310 мм з урахуванням монтажних планок дасть змогу встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах, а конструкція водонагрівача дає змогу встановлювати водонагрівач і вертикально та горизонтально.
Бойлер Willer LIBRA обладнаний інноваційною електронною панеллю керування з вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї показується температура води в бойлері. Під час настроювання за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї показується обрана температура нагрівання води. Панель керування дає змогу вмикати такі режими потужності: 1200 Вт (працює один ТЕН) і 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи). Внутрішні баки виробляються з високоякісної сталі завтовшки 1,8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром захисної титано-кварцової емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковою термообробкою за температури близької до 1000 °C. Для додаткового захисту від корозії в кожен внутрішній бак встановлені два захисні магнієві аноди збільшеного розміру.
У бойлерах Willer LIBRA встановлені два сухі нагрівальні елементи потужністю 1200 Вт і 800 Вт. ТЕНи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують із водою, що неабияк збільшує їхню довговічність і економічність.
Особливості бойлерів Willer серії Libra:- Сучасна електронна панель керування водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для зображення температури
- Два сухих ТЕНи потужністю 2000 Вт швидко забезпечать вас гарячою водою
- Індикація під'єднання до електромережі, стану нагрівання й обраного режиму нагрівання води. Можливість вибору користувачем потужності 1200 Вт або 2000 Вт однією кнопкою
- Високоякісна титанокварцева емаль забезпечує захист внутрішніх баків від корозії. Додатковий захист забезпечують два захисні магнієві аноди, які встановлені в кожному баку
- Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують із водою, що неабияк подовжує термін експлуатації водонагрівача
- Захист від надлишкового тиску, подвійний захист від перегрівання води (терморегулятор + термозапобіжник) для безпечного користування
- Універсальне розташування водонагрівача: горизонтально або вертикально
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 32.5 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 10 159 ₴











