Колекторні шафи призначені для установки в них колекторних систем, систем водопостачання та опалення. Всередині колекторного шафи можна встановлювати не тільки колектори, але й прилади визначають витрата холодної та гарячої води, різну запірну арматуру, а також прилади враховують витрату теплової енергії.
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє Шафа виносної по Україні Новою поштою чи будь-яким зручним для Вас способом за цінами заводу виробника. А також у Нашому інтернет-магазині можна придбати Шафи колекторні, інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+ 38 (063) 832-33-09
+ 38 (050) 599-68-77
+ 38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота без опор | 580 мм |
| Основні | |
| Тип корпусу | Шафа колекторна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колекторний шафа |
| Виробник | Zevga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴


