Газова колонка Rocterm Vega 20-10K3CG Турбована
Опис товару:
Газова колонка ROCTERM виконана на сучасному обладнанні із застосуванням нових технологій якості та безпеки. Після чого пройшов всі тести на продуктивність і показала відмінний результат екологічності та безпеки, що немало важливо в наш час.
Переваги:
-
Гарантований ККД 90%.
-
Зручні в установці, прості та надійні.
-
Широкий модельний ряд.
-
Компактні розміри.
-
Чи не вимогливий до умов експлуатації.
ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАР У НАС У МАГАЗИНІ:
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залишіть ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезвонили.
Просто додайте вибраний вами товар в КОШИК.
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДГУК про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Тип топки | Закрита |
| Споживання природного газу | 2.2 куб.м/год |
| Споживання скрапленого газу | 0.79 кг/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 439 ₴


