Водонагрівач WILLER PU07RF-Cubus накопичувальний під мийку
Унікальний за формою компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 7 літрів. Підлоговий варіант встановлення та під'єднання. Оснащений зануреним (мокрим) ТЕНом потужністю 1,5 кВт. Технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дає змогу значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі та покритий шаром титанокварцової емалі, і захисний резисторний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Особливості бойлера WILLER PU07RF-Cubus:
- Підлогове розміщення під мийкою, що не потребує кріплення на стіну, має можливість встановлення на полицю
- Підключення комунікацій у верхній частині корпусу
- Внутрішній бак складається з двох сталевих півсфер, з'єднаних одним зварним швом
- Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесено шар титанокварцової емалі (нанесення в статичному полі за температури до 1000°C)
- Магнієвий анодний протектор
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану товщиною 15 мм
- Плавне регулювання температури нагріву води
- Занурений (мокрий) ТЕН
- Багатофункціональний запобіжний клапан, входить до комплекту постачання, G1/2»
- Шнур живлення 1,5 м євроштекер із заземленням
- Захист від бризок IPX4
- Гарантія на внутрішній бак бойлера становить 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 7 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Верхня |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 251 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Глибина | 386 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴




