Водонагрівач Willer EVH100RI-SUN бойлер накопичувальний
Плоский бойлер Willer EVH100RI-SUN з електронною панеллю керування та занурювальним нагрівальним елементом. Мінімальна глибина виробу 270 мм з урахуванням монтажних планок дасть змогу встановити бойлер навіть в обмеженому просторі. У бойлерах Willer серії SUN встановлено два занурювальних («мокрих») захищених нагрівальних елементи потужністю 1300 Вт + 700 Вт, вкритих шаром спеціальної емалі, що значно збільшує їхню довговічність і термін служби водонагрівача. Внутрішні баки виробляються з високоякісної сталі товщиною 1,8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром захисної титанокварцової емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковим термообробленням за температури, близької до 1000 °С. Для додаткового захисту від корозії в кожен внутрішній бак встановлено захисний магнієвий анод збільшеного розміру.
Бойлер WILLER SUN обладнаний інноваційною електронною панеллю керування з вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї відображається температура води в бойлері. При налаштуванні за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї відображається обрана температура нагріву води. Панель керування дає змогу вмикати такі режими потужності: 1300 Вт (працює один ТЕН) і 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи). Встановлення водонагрівача універсальне: вертикально або горизонтально.
Особливості бойлерів Willer серії SUN:
Плоский бойлер Willer EVH100RI-SUN з електронною панеллю керування та занурювальним нагрівальним елементом. Мінімальна глибина виробу 270 мм з урахуванням монтажних планок дасть змогу встановити бойлер навіть в обмеженому просторі. У бойлерах Willer серії SUN встановлено два занурювальних («мокрих») захищених нагрівальних елементи потужністю 1300 Вт + 700 Вт, вкритих шаром спеціальної емалі, що значно збільшує їхню довговічність і термін служби водонагрівача. Внутрішні баки виробляються з високоякісної сталі товщиною 1,8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром захисної титанокварцової емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковим термообробленням за температури, близької до 1000 °С. Для додаткового захисту від корозії в кожен внутрішній бак встановлено захисний магнієвий анод збільшеного розміру.
Бойлер WILLER SUN обладнаний інноваційною електронною панеллю керування з вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї відображається температура води в бойлері. При налаштуванні за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї відображається обрана температура нагріву води. Панель керування дає змогу вмикати такі режими потужності: 1300 Вт (працює один ТЕН) і 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи). Встановлення водонагрівача універсальне: вертикально або горизонтально.
Особливості бойлерів Willer серії SUN:
- Сучасна електронна панель керування водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для відображення температури
- Захищений занурювальний ТЕН потужністю 2000 Вт швидко забезпечить вас гарячою водою
- Індикація підключення до електромережі, стану нагріву та обраного режиму нагріву води. Можливість вибору користувачем потужності 1300 Вт або 2000 Вт однією кнопкою
- Високоякісна титанокварцова емаль захищає внутрішні баки від корозії. Додатковий захист забезпечують два захисних магнієвих анода, встановлені по одному в кожному внутрішньому баку
- Нагрівальний елемент покритий шаром захисної емалі, що значно подовжує термін служби водонагрівача
- Захист від надлишкового тиску, подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозапобіжник) для безпечного користування
- Універсальне розташування водонагрівача: горизонтально або вертикально
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Вага | 37.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴







