У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Опис товару:
У нашому інтернет-магазині можна купити алюмінієві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для під'єднання.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 510.8 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.86 л |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2066 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Міжосьова відстань | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 242,40 ₴


