Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє сталевий Радіатор KR (500/500) Чехія по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
У Нашому інтернет-магазині Ви можете купити сталеві радіатори інших фірм виробників, розмірів, а також комплектуючі до них.
+380 (50) 599-68-77
+380 (63) 832-33-09
+380 (67) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 915 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 002,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання від виробника



