
Трійник із внутрішнім різьбленням Master 16x1/2Fx16 (МА0006)
82,22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10891
+380 (50) 599-68-77
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє трійник з внутрішнім різьбленням Master 16х1/2х16 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом за цінами заводу виробника.
Також у нашому інтернет-магазині можна купити фітинги для металопластикових труб інших фірм виробників, розмірів та конфігурацій.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 20 років |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Країна виробник | Україна |
| Умовний прохід | 16 мм |
| Покриття | Хром |
| Максимальна температура робочого середовища | 95 град. |
| Матеріал трійника | Латунь |
| Тип трійника | Перехідний |
| Діаметр різьблення горловини | 1/2"В |
| Діаметр першого торця корпусу | 16 мм |
| Діаметр другого торця корпусу | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Трійник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,22 ₴

