Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє трійник Master 26х26х26 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом за цінами заводу виробника.
Також у нашому інтернет-магазині можна купити фітинги для металопластикових труб інших фірм виробників, розмірів та конфігурацій.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 20 років |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Країна виробник | Україна |
| Умовний прохід | 26 мм |
| Покриття | Хром |
| Максимальна температура робочого середовища | 95 град. |
| Матеріал трійника | Латунь |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Діаметр першого торця корпусу | 26 мм |
| Діаметр другого торця корпусу | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Трійник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,53 ₴


