Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє сталевий радіатор Warme 22 тип (500/900) Німеччина по Україні Новою поштою або будь-яким зручним для Вас способом за цінами заводу виробника.
Радіатори Warme складаються з двох профільних сталевих листів із високоякісної сталі, зварених між собою цілісним швом. Усередині батареї знаходяться П-подібні ребра, які виступають як конвектор, що забезпечує максимальну тепловіддачу радіатора. Бічні поверхні закриті захисними ґратами. Сталеві радіатори Warme мають сучасний дизайн, відмінну тепловіддачу (максимальна робоча температура 100 ºС), але при цьому залишаються дуже економічними, за рахунок мінімальної кількості води в батареї. Дані радіатори виконані з дотриманням усіх стандартів, сертифіковані та мають гарантований експлуатаційний термін 10 років. Доступний для установки в будь-яких приміщеннях, має 22 тип і 500 мм висоту, довжина від 400 мм до 2 м.
У нашому інтернет-магазині можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі до них.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WARME KRAFT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Теплова потужність | 1715 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 25.55 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 3.65 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сталевий Радіатор |
- Ціна: 3 107,05 ₴


