Сталевий радіатор Korado тип 33 (500/3000) Чехія

Опис товару:
Сталеві радіатори опалення Korado рекомендовано використовувати для автономної системи опалення. Радіатори виготовлені з якісної сталі завтовшки 1,35 мм, що забезпечує міцність і високе тепловіддання і є одним із найкращих показників у цій галузі. Виробляються дані радіатори в Чехії та мають німецький знак якості. В Нашому інтернет-магазині Тепло Лінійка, можна купити сталеві радіатори, інших фірм виробників, а також інших розмірів. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє Радіатор Korado 33 типу 500X3000 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Характеристики:
- Тип: Сталевий (панельний);
- Тип радіатора (Глибина): 33 (170 мм);
- Матеріал: Сталь;
- Відплавлювана площа: 79,37 кв.м.;
- Тепловіддача: 7937 Вт (за t = 70 °C);
- Мах. робочий t (°С): 120;
- Підвод: Бічний;
- Робочий тиск: 10 атм;
- Висота: 500 мм;
- Довжина: 3000 мм;
- Об'єм води: 22,8 л;
- Вага: 116,7 кг;
- Країна виробника: Чехія;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 116.7 кг |
| Виробник | Korado |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 7937 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Тип радіатора | 33 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 22.8 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Глибина | 170 мм |
- Ціна: 22 069,67 ₴






