Сталевий радіатор Korado тип 11 (500/1000) Чехія (нижн. підкл.)

Опис товару:
Сталеві радіатори опалення Korado рекомендовано використовувати для автономної системи опалення. Радіатори виготовлені з якісної сталі завтовшки 1,35 мм, що забезпечує міцність і високе тепловіддання і є одним із найкращих показників у цій галузі. Виробляються дані радіатори в Чехії та мають німецький знак якості. В Нашому інтернет-магазині Тепло Лінійка, можна купити сталеві радіатори, інших фірм виробників, а також інших розмірів. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє Радіатор Korado 11 типу 500X1000 з нижнім під'єднанням по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Характеристики:
- Тип: Сталевий (панельний);
- Тип радіатора (Глибина): 11 (70 мм);
- Матеріал: Сталь;
- Відпарювана площа: 5 кв.м.;
- Тепловіддача: 522 Вт (за t = 70 °C);
- Мах. робочий t (°С): 120;
- Підвод: Нижній;
- Робочий тиск: 10 атм;
- Висота: 500 мм;
- Довжина: 500 мм;
- Об'єм води: 1,3 л;
- Вага: 8,9 кг;
- Країна виробника: Чехія;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.9 кг |
| Виробник | Korado |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 1044 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Тип радіатора | 11 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 2.6 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 70 мм |
- Ціна: 4 968,99 ₴






