
Сталевий радіатор Terra Teknik тип 22 (500х1400) Україна (нижнє під'єднання)
4 305,28 ₴
- В наявності
- Код: 15255
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталеві радіатори Terra Teknik по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Сталевий радіатор опалення Terra Teknik тип 22 500х1400 з нижнім під'єднанням має високе тепловіддання, антикорозійне покриття і виготовлений із якісної сталі. Усі сталеві радіатори опалення проходять випробування тиском 13 барів, мають робочий тиск 10 барів, це вказує на те, що ці батареї підходять для автономної системи опалення. Продукція Terra Teknik витримує температуру теплоносія до 100 °C.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінійка, можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 2508 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 36.4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 6 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 4 305,28 ₴

