Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталеві радіатори Terra Teknik по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Сталевий радіатор опалення Terra Teknik тип 22 300х1600 має високе тепловіддання, антикорозійне покриття і виготовлений із якісної сталі. Усі сталеві радіатори опалення проходять випробування тиском 13 барів, мають робочий тиск 10 барів, це вказує на те, що ці батареї підходять для автономної системи опалення. Продукція Terra Teknik витримує температуру теплоносія до 100 °C.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінійка, можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 2032 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 30.4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 5 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499,89 ₴


