
Труба для теплої підлоги Ferroli 16x2.0 PEX-A з кисневим бар'єром
18,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 13725
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
Труба для теплої підлоги Ferroli виготовляється на найсучаснішому обладнанні в Італії, відповідно до європейських та українських стандартів якості. Вона виготовлена із зшитого поліетилену пероксидним методом (PEX-A), з використанням покриття EVOH (кисневий бар'єр), який перешкоджає проникненню повітря в систему. Завдяки цьому збільшується термін служби труби, її легко укладати, а діаметр згину вручну становить 10 см. Робоча температура може досягати 80 ° С, тиск до 15 атмосфер. Область застосування досить широка, пряме призначення - тепла підлога, також можлива установка системи опалення, водопостачання, кондиціонування. Труба стійка до заломів і фізичних пошкоджень, при заломе, вона відновлюється в первісний стан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Руйнівний тиск | 30 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 10 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Тепла підлога |
- Ціна: 18,50 ₴/м



