Бойлер Willer EV 80 DR optima — це класичний водонагрівач круглої форми, з вертикальним способом встановлення. Усередині бака міститься нагрівальний елемент, розташований у захисній колбі (сухий тен). Така конструкція захищає тен від накипу, а також полегшує технічне обслуговування. Об'єму в 80 літрів цілком досить для двох-трьох осіб. Під час виготовлення використовується новітній метод плазмового зварювання. Бак має один зварювальний шов, а не три, як в інших виробників, що знижує ризик протікання на 67%. Додатковий захист бойлера дає титаново-емалове покриття фірми Ferro та магнієвий анод. Водонагрівач обладнаний зовнішнім регулятором температури, а також механічним індикатором нагрівання. Підвод міститься в нижній частині з діаметром 1/2 дюйма. Завдяки конструктивним особливостям, водонагрівач простий у монтажі та технічному обслуговуванні. Комплектація також відрізняється від інших аналогів, крім самого бойлер, входить шнур живлення, настінне кріплення, клапан скидання й інструкція.
Характеристики:
- Тип бойлера: Накопичувальний;
- Тип встановлення: Вертикальний;
- Форма: Круглий;
- ТЕН: Сухий;
- Потужність ТЕНа: 2 х 2000 Вт;
- Напруга: 220 В / 50 Гц;
- Керування: Механічне;
- Покриття бака: Титанокобальтова емаль;
- Мах. t (°С) нагрева: 75°С;
- Об'єм води: 30 л;
- Габаритні розміри (ВхШхГ): 865х410х410 мм;
- Вага: 21.5 кг;
- Країна виробника: Сербія;
- Гарантія від виробника: 5 років (на бак);

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 21.5 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 7 049 ₴















