Бойлер WILLER PU6R optima mini — це водонагрівач квадратної форми, з вертикальним способом встановлення. Усередині бака міститься нагрівальний елемент, розташований безпосередньо у воді (мокрий тен). Завдяки такій конструкції нагрівання відбувається швидше, ніж у бойлерах із сухим теном. Об'єму 6 літрів цілком досить для гігієнічних процедур (умивання, чищення зубів, гоління) або для миття невеликої кількості посуду. Під час виготовлення використовується новітній метод плазмового зварювання. Бак має один зварювальний шов, а не три, як в інших виробників, що знижує ризик протікання на 67%. Додатковий захист бойлера дає титаново-емалове покриття фірми Ferro та магнієвий анод. Водонагрівач обладнаний зовнішнім регулятором температури на передній панелі. Підвод, діаметром 1/2 дюйма, розташований у верхній частині, що робить можливим встановлення бойлера під мийку. Завдяки конструктивним особливостям, водонагрівач простий у монтажі та технічному обслуговуванні. Комплектація також відрізняється від інших аналогів, крім самого бойлер, входить шнур живлення, настінне кріплення, клапан скидання й інструкція.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, обсягу, а також комплектуючі до нього.
| Основні | |
|---|---|
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Час нагріву води до 50°С | 15 хв |
| Підводка | Верхня |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 5.5 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 6 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 307 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 3 869 ₴



