Бойлер WILLER PU25R optima mini – це водонагрівач квадратної форми, з вертикальним способом встановлення. Усередині бака знаходиться нагрівальний елемент, розташований безпосередньо у воді (мокрий тен). Завдяки такій конструкції нагрівання відбувається швидше, ніж у бойлерах із сухим теном. Об'єму в 25 літрів цілком достатньо для гігієнічних процедур, прийняття душу для однієї людини або для миття посуду. При виготовленні використовується найновіший метод плазмового зварювання. Бак має один зварювальний шов, а не три, як у інших виробників, що знижує ризик протікання на 67%. Додатковий захист бойлеру дає титано-емальове покриття фірми Ferro та магнієвий анод. Водонагрівач оснащений зовнішнім регулятором температури на передній панелі. Підвід, діаметром 1/2 дюйма, знаходиться у верхній частині, що робить можливим встановлення бойлера під мийку. Завдяки конструктивним особливостям, водонагрівач простий у монтажі та технічному обслуговуванні. Комплектація також відрізняється від інших аналогів, крім самого бойлера, входити шнур живлення, настінне кріплення, клапан скидання, дренажна трубка та інструкція.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, іншого об'єму, а також комплектуючі до них.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Підводка | Верхня |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 11.6 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 25 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 439 мм |
| Висота | 439 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 6 059 ₴




