Бойлер Willer EV100DR Grand (об'єм 100 л) - надійний плоский водонагрівач з сучасним дизайном, 2 баки з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий емаллю, призначений для вертикальної установки (підведення труб знизу), два захищених (сухих) ТеНа (На одному фланці в одному баку), вибір одного з 3-х можливих режимів потужності: 2000/1200/800 Вт. Окрім самого бойлера, в комплект поставки входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, посібник з експлуатації українською мовою, гарантійний талон.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, іншого літражу, а також комплектуючі до нього.
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
+38 (063) 832-33-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 33.4 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 889 ₴











