Бойлер Willer IV50R ultra (об'єм 50 л) надійний компактний водонагрівач для вертикальної встановлення. 1 бак із неіржавкої сталі, подвійний ТЕН (на одному фланці), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1300/700 Вт. Баки з плазмовою "холодною" зварюванням шва й унікальною комплектацією: крім найбойлера до комплекту входить запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, посібник з експлуатації на укр. язичку, гарантійний талон. До комплекту входить подарунок насадка-аератор на кран (для економії води).
Характеристики:
- Номінальний об'єм: 50 літрів;
- Матеріал корпусу бака: ABC пластик високої щільності;
- Внутрішнє покриття бака: неіржавка сталь;
- Захист елементів бака: магнієвий анодний протектор;
- Робочий тиск: 0,7 МПа (максимально короткочасно 1,2 МПа);
- Товщина теплоізоляції: 20 мм;
- Тип і кількість ТЕНів: 2 "мокрих" ТЕНа (на одному фланці);
- Максимальна споживана потужність: 2.0 кВт;
- Час нагрівання води від 25 °C до 75 °C: 90 хвилин;
- Перемикачі потужності: 2 для кожного ТЕНа (1,3 кВт + 0,7 кВт);
- Термін гарантії на бак: 7 років;
- Термін гарантії на електричну частину: 1 рік.
Переваги:
- Плоский дизайн корпусу водонагрівача дає змогу розмістити його в умовах малогабаритних приміщень;
- Гарантія 7 років;
- Комплектация "plug and play";
- Швидке та легке з'єднання з енергосистемою;
- Швидкий і легкий демонтаж захисної кришки;
- Магнієвий анод для захисту бака.
ЯК ЗАКАЖАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Вага | 13.1 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 539 ₴








