Бойлер Gorenje OGBS 100 SM/V9

Опис товару:
Бойлер Gorenje OGBS 100 SM/V9 захищений магнієвим анодом. Нове виконання фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, що дозволяє робити очищення рідше, тим самим спрощує догляд за бойлером. Так само він ідеально підійде до будь-якого приміщення та інтер'єру. Завдяки швидкому нагріванню вода стане гарячою вже за лічені хвилини і не змусить довго чекати. З таким водонагрівачем ви назавжди забудете клопіт холодної води.
Характеристики:
-
Виробник: Gorenje;
-
Спосіб нагріву: електричний;
-
Об'єм ємності для води: 100 (л);
-
Робочий тиск: 6 (бар);
-
Вага: 36 (кг);
-
Гарантійний термін: 120 (міс);
-
Потужність: 2*1000 (Вт);
-
Тип нагрівального елемента: сухий тен;
-
Максимальна температура нагріву: 75 ° С;
-
Напруга: 220/230В;
-
Тип керування: електронне;
-
Форма: квадратний;
-
Серія: OGBS;
-
Установка: вертикальна;
-
Габарити ШхВхГ: 500x975x512.
Переваги:
-
Практичний дизайн;
-
Можливість встановлення бажаної температури до 75 ° C;
-
Режим енергозбереження;
-
РК - сенсорний дисплей
-
Швидке нагрівання;
-
Гарантія від виробника 7 років.
ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАР У НАС У МАГАЗИНІ:
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залишіть ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезвонили.
Просто додайте вибраний вами товар у КОШИК. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДГУК про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Країна виробник | Словенія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 512 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Емальована сталь |
- Ціна: 19 367,25 ₴






