Бойлер WILLER EH 20 R Edge+ — це водонагрівач прямокутної форми, з горизонтальним способом встановлення. Усередині бака розміщено два нагрівальні елементи, розташовані безпосередньо у воді (мокрий тен), потужністю 1 і 1,5 кВт. Завдяки такій конструкції нагрівання відбувається швидше, ніж у бойлерах із сухим теном. Об'єму у 20 літрів цілком досить для гігієнічних процедур, прийняття душу для однієї людини або для миття посуду. Під час виготовлення використовується новий метод плазмового зварювання. Бак має один зварювальний шов, а не три, як в інших виробників, що знижує ризик протікання на 67%. Додатковий захист бойлера дає титаново-емальове покриття фірми Ferro та магнієвий анод. Водонагрівач обладнаний зовнішнім регулятором температури на передній панелі. Підвод, діаметром 1/2 дюйма, розташований у нижній частині, що робить можливим встановлення бойлера над миттям. Завдяки конструктивним особливостям, водонагрівач простий у монтажі та технічному обслуговуванні. Комплектація також відрізняється від інших аналогів, крім самого бойлер, входить шнур живлення, настінне кріплення, клапан скидання й інструкція.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, а також з іншим об'ємом бака.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 11.8 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 20 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 606 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 345 мм |
- Ціна: від 6 339 ₴









