
Нагрівальний кабель Fenix (Чехія) одножильний ASL1P 18 Вт/м 350 Вт для укладання в стяжку
2 109 ₴
- В наявності
- Код: 15930
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
Нагрівальний кабель Fenix (Чехія) одножильний ASL1P 18 Вт/м 350 Вт для укладання в стяжку

Опис товару:
Тонкий кабель двожильний Fenix ASL1P 18 Вт/м 350 Вт призначений для монтажу в стяжку. Виготовлений у Чехії компанією Fenix з дотриманням Європейських стандартів виробництва й екологічності, відповідає міжнародному сертифікату IEC 60800. Так само кабель пройшов низку тестів продуктивність і безпеки, що, безсумнівно, потішить Вас довгою й безвідмовною роботою, а головне, подарує теплоту, затишок і безпеку Вам і Вашій родині на довгі роки. З низки переваг можна виділити те, що, порівнюючи з матами, можна самим розподілити крок укладання, за якого Ви досягнете максимальної та комфортної для Вас потужності. Водночас так само досягти, щоб підлога нагрівалася рівномірно.
Характеристики:
- Потужність: 350 Вт;
- Довжина нагрівального кабелю: 19.7 м;
- Площа, h = 0,14 м, 129 Вт/м2: 2.8 м2.;
- Площа, h = 0,12 м, 150 Вт/м кв.: 2.4 м2.;
- Площа, h = 0,10 м, 180 Вт/м2: 2 м.кв.;
- Площа, h = 0,08 м, 225 Вт/м кв.: 1.6 м2.;
- Потужність кабелю погонна: 10 Вт/м;
- Поживний дріт: 2 х 2.5 м;
- З'єднання нагрівального та живильного дротів: муфтове;
- Зовнішня ізоляція полівінілхлорид: (темп. плавлення 105 C);
- Внутрішня ізоляція фторопласт: (темп. плавлення 205 С);
- Діаметр нагрівального кабелю: 4.2 мм;
- Гарантія: Довічна (під час реєстрації: warranty.fenixgroup.cz);
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 350 Вт/м |
| Кількість жил | 1 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Діаметр кабелю | 4.2 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
- Ціна: 2 109 ₴



