Вся продукція ТМ Thermo Alliance проходить три етапи контролю якості. Інженери ТМ постійно шукають і впроваджують інновації у продукцію. Плоскі електричні водонагрівачі є ідеальним рішенням у випадках обмеженого простору для монтажу. Висока якість емалевого покриття є запорукою тривалого використання водонагрівача. А потужний ТЕН забезпечити швидкий нагрів і підтримання температури води в комфортних умовах.
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє бойлер Thermo Alliance літрів по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом за цінами заводу виробника. У Нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, а також комплектуючі до них.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 59 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360,33 ₴







