У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий секційний радіатор для опалення Nova Florida Libeccio виробляється в Італії та має максимальну температуру теплоносія 120 градусів Цельсія, а максимальний тиск 16 барів. Досягаються такі характеристики завдяки унікальному методу лиття під високим тиском. Так само радіатори показують чудову тепловіддачу та швидке нагрівання, що не може не тішити, якщо Вам у найкращий термін потрібно досягти певної температури в приміщенні. Універсальний колір і дизайн чудово впишуться в будь-який інтер'єр, а завдяки три етапному фарбуванню методом анафорезу порошкової фарби радіатор стійкий до корозії, що допоможе зберегти його зовнішній вигляд на довгі роки, а також уникнути мікро тріщин і відшаровування.
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє алюмінієвий радіатор Nova Florida Libeccio 500/100 за Україною Новою Пощою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити алюмінієві радіатори інших фірм виробників, а також комплектуючі до них.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | Nova Florida |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.26 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 556 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Тепловіддача T = 70°C | 173.7 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 569,16 ₴








