
Труба для теплої підлоги Roca 16x2.0 PE-RT з кисневим бар'єром
від 17,84 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16537
+380 (50) 599-68-77
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАР У НАС У МАГАЗИНІ:
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми ПЕРЕЗВОНИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДГУК про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для систем опалення, Для теплої підлоги, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 10 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 17,84 ₴/м



