
Труба для теплої підлоги Urberg 16х2.0 PEX-A з кисневим бар'єром
17,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 12954
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
Urberg PEX-A 16*2 - супер міцна, виробництво Німеччина, спеціально виготовлена для систем опалення підлогового труба. Виготовляється із поліетилену підвищеної термостійкості PE-RT. Діаметр труби зовнішній 16 мм та товщина стінок 2 мм. Шикарна стійкість до температур та тисків визначає високу довговічність трубопроводів. Труба стійка до механічних корозій, а також внутрішній шар труби стійкий до стирання і не накопичує відкладень. При монтажі труба легко піддається і дуже гладко лягає у напрямку укладання. Труба була випробувана у різних умовах експлуатації. Трубі Urberg PEX-A 16*2 для теплої підлоги зовсім не страшні перегини та заламування, дуже міцно фіксується та заливається цементною стяжкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для теплої підлоги, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 150 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 10 років |
- Ціна: 17,50 ₴/м



