Трубопровідні системи Rehau RAUTITAN із зшитого поліетилену відрізняються високою якістю та надійністю, підтвердженими у всьому світі. Гладка внутрішня поверхня перешкоджає появі будь-яких відкладень усередині труби. Продукція дуже стійка до старіння, а також появи корозії. Застосовуються дані труби для систем опалення та гарячого чи холодного водопостачання.
Переваги використання труб flex та інших комплектуючих системи Rehau Rautitan:
-
Висока надійність продукції
-
Кислородозахищений шар
-
Стійкість до появи корозії та до старіння
-
Гнучкий, але досить міцний матеріал
-
Невелика вага і зручна транспортування
-
Відповідність санітарно-гігієнічним вимогам
-
Клас вогнестійкості: В2
-
Індивідуальні варіанти підключення опалювальних приладів
Купити трубу Rehau Rautitan flex 16x2,2 ви можете по доступним цінам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки труби | 2.2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Тепла підлога |
| Мінімальний робочий тиск | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴/м





