Опис товару:
Насосна група НГ — 67 використовується для полегшення під'єднання бойлера непрямого нагрівання до розподільного колектора Termojet. Міжосьова відстань становить 200 мм.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Termojet |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Основні | |
| Потужність при ∆Т=10°С, кВт | 20 |
| Потужність при ∆Т=20°С, кВт | 40 |
| KVS | 10.2 м3/годину |
| Монтажна довжина насоса | 130 мм |
| Підключення до колектора | 1" ВР |
| Підключення до контуру опалення | 1" НР |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴



