Опис товару:
Gorenje GBF50V9 — електроводонагрівач із максимальною робочою температурою 75 °C і показником потужності 1,4 кВт (використовуються два незалежні «сухі» ТЕНи по 0,7 кВт кожен), обладнаний 50-літровим баком. Останній компонент виготовлений зі сталі високої якості та з внутрішньої сторони повністю покритий емаллю. Зовнішня оболонка моделі пластикова. Gorenje GBF50V9 з урахуванням усіх перерахованих вище числових характеристик цілком підходить для сім'ї з двох осіб. Він вирізняється механічним керуванням і як додатковий захист внутрішньої системи використовує магнієвий анод.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 19.4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 583 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
- Ціна: 8 466 ₴


