Опис товару:
Бойлер Gorenje GBF 100 V9 захищений магнієвим анодом. Нове вироблення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, що дає змогу Вам робити очищення рідше, у такий спосіб спрощує догляд за бойлером. Також він ідеально підійде до будь-якого приміщення й інтер'єру. Завдяки швидкому нагріванню вода стане гарячою вже за лічені хвилини та не змусить довго чекати. З таким водонагрівачем ви назавжди забудете клопоти холодної води.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 34 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Країна виробник | Словенія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 961 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 149 ₴


