У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Опис товару:
Алюмінієвий радіатор NOVA FLORIDA здатний стабільно працювати в умовах великих перепадів температур і тиску. Теплова потужність радіатора NOVA FLORIDA залежить від кількості секцій, що більше секцій, то вища потужність. Під час з'єднання секцій використовуються фторопластові прокладки, які витримують високі значення температур. Алюмінієві радіатори NOVA FLORIDA забезпечують високе тепловіддання за порівняно малих габаритів. Здатність у найкращий термін реагувати на зміни температури теплоносія, забезпечує високу енергоефективність.
У нашому інтернет-магазині можна купити алюмінієві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для під'єднання.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 181 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 966 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Міжосьова відстань | 900 мм |
- Ціна: 2 631,60 ₴







