У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор Bohemia H96 500/96 один із найпопулярніших представників найсучаснішого, обладнаного популярного заводу. Для кращої продуктивності та довговічності алюмінієві радіатори Богемія виготовляються з алюмінієвого сплаву ADC12.Для з'єднання секція радіатора між собою використовуються високоміцні сталеві ніпеля покриті кадмієм і силіконова прокладка. Це забезпечує швидке нагрівання радіатора та відповідно високе тепловіддання (200 Вт на секцію). Радіатори серії H96 витримують робочий тиск 24 бари, а водний показник теплоносія має бути в інтервалі pH 7-8. Верхнє покриття також не поступається в якості. Фарбування радіаторів вироблене в техніці емальового напилення, що забезпечує бездоганний зовнішній вигляд і чудовий зовнішній захист. Батареї Богемія підійдуть практично до будь-якого інтер'єру завдяки своїй ергономіці, ідеальній поверхні та красивому білому кольору.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінія, Ви можете купити алюмінієві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для встановлення. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє алюмінієвий радіатор Koer по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.04 кг |
| Виробник | Bohemia |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.41 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Тепловіддача T = 70°C | 198 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: від 345 ₴











