Бойлер Willer EV50DR Grand (об'єм 50 л) — надійний плоский водонагрівач із сучасним дизайном, 2 баки з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий емаллю, призначений для вертикального встановлення (підведення труб знизу), два захищені (сухих) ТЕНи в кожусі з емальованої сталі (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1200/800 Вт. Крім самого бойлера, до комплекту постачання входить багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, посібник з експлуатації українською мовою, гарантійний талон.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, іншого об'єму, а також комплектуючі до нього.
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
+38 (063) 832-33-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 399 ₴










