Сталеві радіатори Grandi Therm з бічним під'єднанням — найкраще та одне з найякісніших рішень щодо встановлення центральних або автономних систем опалення. Дуже компактна форма та суворий зовнішній вигляд радіаторів відповідає європейським стандартам. Їх встановлення не вимагає багато місця, вони компактно фіксуються біля стіни, задаючи високі показання за теплом.
Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталевий Радіатор Grandi Therm по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
У нашому інтернет-магазині можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+38 (099) 450-28-63
+38 (097) 285-78-99
+38 (063) 832-33-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Теплова потужність | 2511 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 31.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 6.7 л |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник | Grandi Therm |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 257,13 ₴


