У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор Alltermo 500/100 — якісний радіатор від найкращого виробника італійських опалювальних систем Alltermo. Секційний алюмінієвий радіатор 500/100 — це бюджетний варіант, який одночасно має гарне тепловіддання і високу якість. Ця система опалення виготовлена з урахуванням усіх вимог і пройшла всі необхідні випробування якості. На алюмінієві радіатори Alltermo 500/100 поширюється гарантія від виробника — 10 років. А його конструкція дає змогу витримувати максимально робочий тиск 16 барів, спосіб під'єднання бічної. Універсальний дизайн і колір чудово впишеться будь-який інтер'єр, а регульований розмір за секціями надасть кожному вибрати оптимальну для себе кількість секцій. Кожна секція радіатора проходить фарбування в три етапи, що надовго збереже її привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє біметалічний радіатор Alltermo по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alltermo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Вага | 1.35 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 582 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача T = 70°C | 182 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 401,94 ₴


