Фірма HALM – це всесвітньо відомий німецький виробник циркуляційних насосів для систем опалення та системи ГВП як для будівництва приватних будинків, так і для об'єктів промислового типу.
Циркуляційний насос HALM - використовується для примусової циркуляції води в системах охолодження, кондиціювання та опалення з постійною або змінною продуктивністю; триступінчастий перемикач обертів із ручним вибором швидкості; рідина, що перекачується - вода і водоглікольна суміш; клемна коробка розташована на осі електродвигуна; температура робочого середовища від +2 до +110°С. Основне призначення циркуляційних насосів HALM – це циркуляція води в системі та збільшення тепловіддачі батарей опалення та системи опалення загалом.
Циркуляційні насоси Halm не комплектуються монтажними гайками та електричним шнуром.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HALM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 9.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 357 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
- Ціна: 8 874 ₴


