Циркуляційний насос WILO RS відповідає всім нормам і вимогам до даного виду обладнання. WILO RS допоможе не тільки організувати автономну систему опалення приватного будинку, а й активно використовується в інших галузях, зокрема в промислових циркуляційних установках, у системах вентиляції та кондиціонування, а також є одним із найважливіших вузлів у системі водяних теплих підлог. У процесі експлуатації такого насоса можна вибирати оптимальну потужність двигуна з трьох запропонованих варіантів. Максимальна продуктивність насосів Wilo RS варіює від 2500 до 5800 л/год, при цьому вага конструкції має малу вагу. Не менш важливою характеристикою є робочий тиск до 10 бар.
У нашому інтернет-магазині можна купити циркуляційні насоси інших фірм виробників, а також інших розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний напір | 4 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 93 кВт |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Насос циркуляційний |
- Ціна: 4 333,47 ₴




