Водонагрівач Willer EV80DR-Prime бойлер накопичувальний
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80DR-Prime циліндричної форми об'ємом. Оснащений сухим нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі товщиною 1,8 мм, вкритої титанокварцовою емаллю. Захисний магнієвий анод забезпечує тривалий термін експлуатації. Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) - 59 хвилин.
Сфера застосування - нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванни. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів Willer серії Prime:
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80DR-Prime циліндричної форми об'ємом. Оснащений сухим нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі товщиною 1,8 мм, вкритої титанокварцовою емаллю. Захисний магнієвий анод забезпечує тривалий термін експлуатації. Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) - 59 хвилин.
Сфера застосування - нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванни. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів Willer серії Prime:
- Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі.
- Потужність 1500 Вт - низьке навантаження споживання в електромережі
- Світлова індикація процесу нагріву води. Зручне і просте механічне управління
- Універсальна монтажна планка з розмірами для встановлення від 120 до 300 мм дає змогу уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників
- Теплоізоляційний матеріал пінополіуретан високої щільності товщиною 20 мм
- Глибина для встановлення пристрою становить 35,5 см.
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата і термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцова емаль і захисний магнієвий анод
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Вага | 24.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 465 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴











