Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє сталевий Радіатор Krakow (300/1600) Польща по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Сталевий радіатор Krakow - це радіатор від польського виробника, виготовлений за європейською технологією, сертифікований в Україні, який зарекомендував себе як ціна, якість і компактність.
Він складається з 2-х сталевих пластин (панелей) і 2-х конвекційних плит, нагрівальну панель виготовлено з високоякісної сталі, методом роликового зварювання, з урахуванням цих чинників радіатор забезпечує не лише довготривале тепло, придатне як для житлових, так і для промислових об'єктів, а й швидке віддавання тепла, максимальна встановлена температура - 110С.
Переваги сталевого радіатора типу Krakow22:
- Його можна монтувати в однотрубну систему, а також підключати до двотрубної системи за допомогою сполучної арматури.
- Здебільшого він під'єднується до автономної системи, але також можливе під'єднання до центральної системи, якщо тиск не надто високий.
- L-подібне кріплення для настінного монтажу, а також кран Маєвського і заглушка для відведення повітря.
- Екологічно чисте і практичне анафоретичне фарбування фарбами від німецького виробника Frei Lacke дає змогу значно подовжити термін служби радіаторів опалення.
- Основним критерієм якості радіатора є перевірка герметичності та довговічності лакофарбового покриття, що значно подовжує термін служби радіатора, а гарантія виробника становить 10 років.
У Нашому інтернет-магазині Ви можете купити сталеві радіатори інших фірм виробників, розмірів, а також комплектуючі до них.
+380 (50) 599-68-77
+380 (63) 832-33-09
+380 (67) 164-20-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 2032 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 5.6 л |
| Вага | 22.4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 3 480 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання від виробника


