Бойлер WILLER AEV-30R Palermo
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАЗИНІ:
ПОДЗВОНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам передЗВОНИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОШИК. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДГУК про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 266 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 119 ₴


