У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє біметалевий радіатор Global Style Plus 500/96 (Італія) по Україні будь-яким, зручним для Вас перевізником.
В інтернет магазині Тепло Лінія Ви можете придбати комплектуючі, необхідні для підключення та встановлення радіаторів.
+38 (063) 832-33-09
+38 (099) 450-28-63
+38 (097) 285-78-99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Global |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 185 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.2 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Висота секції | 575 мм |
| Глибина секції | 95 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,50 ₴


