Водонагрівач Willer EV50SR-Hit Slim накопичувальний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Вага | 20.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 861 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 352 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 569 ₴




