Сталеві радіатори опалення Korado рекомендовано використовувати для автономної системи опалення. Радіатори виготовлені з якісної сталі завтовшки 1,35 мм, що забезпечує міцність і високе тепловіддання і є одним із найкращих показників у цій галузі. Виробляються дані радіатори в Чехії та мають німецький знак якості. В Нашому інтернет-магазині Тепло Лінійка, можна купити сталеві радіатори, інших фірм виробників, а також інших розмірів. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє Радіатор Korado 11 типу 500X400 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.9 кг |
| Виробник | Korado |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 1044 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Тип радіатора | 11 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 2.6 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сталевий Радіатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 932,55 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання від виробника


