Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє шафу виносну 485 х 580 х 110 мм по Україні Новою поштою або будь-яким зручним для Вас способом за цінами заводу виробника.
Шафа навісна колекторна для монтажу колекторних систем, опалення, водопостачання, обліку витрати холодної/гарячої води та тепла, електричного обладнання, запірної арматури. Можливі різні варіанти кріплення: стіна, підлога. Дверцята колекторної шафи оснащені замком. Габаритні розміри 485 х 580 х 110 мм підходять для встановлення колектора на 3-4 виходи.
У нашому інтернет-магазині можна купити колекторні шафи інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+ 38 (063) 832-33-09
+ 38 (050) 599-68-77
+ 38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота з урахуванням опор | 580 мм |
| Основні | |
| Тип корпусу | Шафа колекторна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колекторний шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


