Колекторні шафи призначені для встановлення в них колекторних систем, систем водопостачання та опалення. Усередині колекторної шафи можна встановлювати не тільки колектори, але й прилади, що визначають витрату холодної та гарячої води, різну запірну арматуру, а також прилади, що враховують витрату теплової енергії.
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє Шафа виносна по Україні Новою поштою або будь-яким зручним для Вас способом за цінами заводу виробника. А також у нашому інтернет-магазині можна купити шафи колекторні, інших фірм-виробників, а також інших розмірів.
+ 38 (063) 832-33-09
+ 38 (050) 599-68-77
+ 38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1015 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота без опор | 580 мм |
| Основні | |
| Тип корпусу | Шафа колекторна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колекторний шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


